Вочевидь, хтось має бюджет, раз зміг внести заставу на президентських виборах в два з половиною мільйони гривень за стовідсотково непрохідного кандидата. Але, ЦВК як завжди все зіпсувала – кандидата не зареєстрували, а отже заставу повернули (перетворивши таким чином всю справу з реєстрацією в дешевий піар – дешевий для кандидата).

Куди діти два з половиною мільйони гривень? Аж ось парламентські вибори. І вже 15 Дартів Вейдерів, всі окрім одного – колишнього недокандидата в президенти – безробітні кияни, переважно без вищої освіти. Дарти Вейдери на виборах в Раду Головний Вейдер – заступник директора ТОВ “Темна сторона сили”. Мабуть директор – лідер “Інтернет Партії” Голубов (який сам балотується по одному з округів – але від “Блоку Петра Порошенка”, і чомусь на сайті ЦВК вказаний як “безпартійний”), але де і як це перевірити – я наразі не знаю.

Сама партія має багато цікавих членів. От ви знали що Чубакка – Степан Михайлович? Тепер можете дізнатись (підпис сестри Лукаш виглядає тут дуже влучно).

Advertisements