Позначки

Громадськое ТБ сумісно з ГО “Опора” ведуть програму “Перед Вибором” в котрій журналісти Громадського розказують про наступні вибори та задають деякі питання кандидатам в президенти.

Епізоди програми доступні на YouTube – тому я вирішив зробити підбірку всіх епізодів в одному записі.

Також в програмі всі кандидатам задають шість питань бліц-опитування, котре має ближче познайомити виборців із ними. Питання такі: чи повинна Україна вступити в НАТО, чи повинна російська мова стати другою державною, хто має бути прем’єром, яку музику ви слухаєте, яку останню книгу прочитали та яка історична постать вас надихає.

Я вирішив зібрати всі відповіді кандидатів в одну таблицю. Вона доступна тут: Відповіді кандидатів в Президенти України 2014 на бліц-опитування передачі "Перед вибором" Громадського ТБ + "Опора" @ iCloud.

Наразі опитано 15 з 23 кандидатів, 2 є з опитаних зняли свої кандидатури (Царьов та Шкіряк).
Нагадаю, всього свої кандидатури зняло троє кандидатів (вищезгадані та Королевська), але Зорян Шкіряк не встиг це зробити в визначений час, тому мабуть буде присутній в бюллетенях (і не отримає назад грошову заставу) – але сам закликає голосувати за єдиного кандидата щоб вибори відбулись в один тур, хоч і не уточнив за кого. Але здогадайтесь самі.

Підбірка епізодів

Анонс:

6 квітня:

13 квітня:

20 квітня:

27 квітня:

4 травня:

11 травня:

18 травня:

Advertisements